Komentáře
Přehled komentářů
caute mozete my pomoct ? blika my cs a ked zacne blikat tak aj seka... doteraz to nerobilo...preinstalovanie tiez nepomohlo... a masinou to neni nejake odpovede my napiste bud tu alebo na bellanova@chello.sk
zrychluje mi cs
(help me, 18. 10. 2007 21:12)prosim neviete mi niekto poradit...zrychluje mi cs cim dlhsie hram tym rychlejsie ide skusal som preinstalovat cs nepomaha..ostatny mi pisu ze mam speedhack uz sa chcem toho zbavit keby niekto nieco o tom vedel nech napise na systemerror@centrum.sk alebo na toto forum dakujem:D
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53


blikanie v CS a sekanie dokopy...
(pipo, 24. 10. 2007 17:02)